Biuro obrotu nieruchomościami – Poznań

Długoletni okres funkcjonowania firmy "ZARZĄDZANIE I OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI GRAŻYNA CZACHOR" na poznańskim rynku umożliwił nam zdobycie odpowiedniego doświadczenia w dziedzinie prowadzenia spraw wspólnot mieszkaniowych, administrowania nieruchomościami mieszkalnymi oraz pośrednictwa nieruchomościami w Poznaniu. W naszym biurze obrotu nieruchomościami najważniejsze są: kompleksowa obsługa oraz wszechstronna oferta. Aktywność gospodarcza na terenie miasta Poznań dotycząca nieruchomości, skierowana na zarządzanie i administrowanie inwestycjami budowlanymi, a także pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, opiera się na solidnych fundamentach. Stanowi je przede wszystkim odpowiednio przygotowany pod względem merytorycznym, jak i praktycznym, zespół ludzi naszego biura pośrednictwa nieruchomości w Poznaniu, składający się z doświadczonych administratorów, licencjonowanych zarządców nieruchomości i księgowych.

Zaufany pośrednik nieruchomości

Oprócz pośrednictwa i obrotu nieruchomościami, głównymi celami naszej działalności jako pośrednika nieruchomości w Poznaniu, jest realizacja potrzeb właścicieli nieruchomości w kwestii bezpieczeństwa, obniżania kosztów funkcjonowania nieruchomości, utrzymania porządku i czystości, podnoszenia walorów estetycznych określonych inwestycji mieszkaniowo-użytkowych. Pragniemy poinformować, że nasze biuro obrotu nieruchomościami obecnie zarządza budynkami mieszkalnymi przy ulicach Dalekiej, Sowiej, Kościelnej i św. Wawrzyńca (Poznań), ponadto obiektami biurowymi przy ulicy Grunwaldzkiej oraz budynkami przy ulicy Mostowej, także w Poznaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jako pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy obiektów mieszkaniowych.

Kompleksowa obsługa transakcji

Do każdego z klientów podchodzimy ze szczególną uwagą, dbając o indywidualny, profesjonalny kontakt. W ofercie naszego pośrednictwa nieruchomości znajduje się wyszukiwanie ofert, pełna pomoc przy zawieraniu umów kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań w Poznaniu oraz sprawdzanie wiarygodności stron transakcji, a w razie jakichkolwiek problemów – szybka pomoc oraz doradztwo. Jesteśmy pośrednikiem nieruchomości, któremu warto zaufać oraz powierzyć trudne i odpowiedzialne zadanie obrotu nieruchomością. Znajdziesz nas w Poznaniu.

Kontakt

Stary Rynek 24
61-772 Poznań

Kontakt telefoniczny:

883-352-639

883-352-638

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.