Biuro obrotu nieruchomościami – Poznań

Długoletni okres funkcjonowania firmy "ZARZĄDZANIE I OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI GRAŻYNA CZACHOR" na poznańskim rynku umożliwił nam zdobycie odpowiedniego doświadczenia w dziedzinie prowadzenia spraw wspólnot mieszkaniowych, administrowania nieruchomościami mieszkalnymi oraz pośrednictwa nieruchomościami w Poznaniu. W naszym biurze obrotu nieruchomościami najważniejsze są: kompleksowa obsługa oraz wszechstronna oferta. Aktywność gospodarcza na terenie miasta Poznań dotycząca nieruchomości, skierowana na zarządzanie i administrowanie inwestycjami budowlanymi, a także pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, opiera się na solidnych fundamentach. Stanowi je przede wszystkim odpowiednio przygotowany pod względem merytorycznym, jak i praktycznym, zespół ludzi naszego biura pośrednictwa nieruchomości w Poznaniu, składający się z doświadczonych administratorów, licencjonowanych zarządców nieruchomości i księgowych.

Zaufany pośrednik nieruchomości

Oprócz pośrednictwa i obrotu nieruchomościami, głównymi celami naszej działalności jako pośrednika nieruchomości w Poznaniu, jest realizacja potrzeb właścicieli nieruchomości w kwestii bezpieczeństwa, obniżania kosztów funkcjonowania nieruchomości, utrzymania porządku i czystości, podnoszenia walorów estetycznych określonych inwestycji mieszkaniowo-użytkowych. Pragniemy poinformować, że nasze biuro obrotu nieruchomościami obecnie zarządza budynkami mieszkalnymi przy ulicach Dalekiej, Sowiej, Kościelnej i św. Wawrzyńca (Poznań), ponadto obiektami biurowymi przy ulicy Grunwaldzkiej oraz budynkami przy ulicy Mostowej, także w Poznaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jako pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy obiektów mieszkaniowych.

Kompleksowa obsługa transakcji

Do każdego z klientów podchodzimy ze szczególną uwagą, dbając o indywidualny, profesjonalny kontakt. W ofercie naszego pośrednictwa nieruchomości znajduje się wyszukiwanie ofert, pełna pomoc przy zawieraniu umów kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań w Poznaniu oraz sprawdzanie wiarygodności stron transakcji, a w razie jakichkolwiek problemów – szybka pomoc oraz doradztwo. Jesteśmy pośrednikiem nieruchomości, któremu warto zaufać oraz powierzyć trudne i odpowiedzialne zadanie obrotu nieruchomością. Znajdziesz nas w Poznaniu.

Kontakt

Stary Rynek 24
61-772 Poznań

 

Kontakt telefoniczny:

883-352-639

883-352-638

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.